Privaatsus

Tagame privaatsuse

Sinu privaatsuse ja andmete turvalisuse tagamine on meile väga oluline. Sinu andmeid töödeldakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele ja Inbanki kliendiandmete töötlemise põhimõtetele.

Kliendiandmete töötlemise põhimõtted

Krediidiasutuste seaduse kohaselt hoiame pangasaladust tähtajatult. See tähendab, et hoiame Sinu kliendiandmete konfidentsiaalsust ja töötleme Sinu andmeid vaid vajalikus ulatuses. Rohkem infot leiad meie kliendiandmete töötlemise põhimõtetest.

Vaatan lähemalt

Tagame turvalisuse koos

Sinu andmete turvalisuse tagamisel on oluline roll ka Sinul endal. Palun kasuta alati turvalist internetiühendust ja uusimaid ning töökindlaid tarkvaraversioone. Ole kursis oma arvuti operatsioonisüsteemi, veebisirvija, ID-kaardi ning viiruse- ja nuhkvaravastase tarkvara uuendustega. Nii saame Sulle tagada kvaliteetse teenuse pakkumise ja saad olla kindlam, et keegi Sinu seadmeid ja andmeid ei kuritarvita.

Küsimuste korral andmete töötlemise osas saad meiega ühendust võtta e-maili info@inbank.ee teel või aadressil Niine 11, Tallinn 10414, Eesti.

Marek Korindt

Inbanki andmekaitseametnik

Mõjuval põhjusel võime Sinu andmeid edastada oma konsolideerimisgruppi kuuluvatele ettevõtetele, kliendiga sõlmitud lepingu täitmisega seotud isikutele ja organisatsioonidele ning volitatud töötlejatele