Inbankist

Inbank on Eesti juurtega pank, mis tegutseb nii Eestis kui ka lähiriikides, pakkudes tarbijafinantseerimise ja hoiustamise tooteid. Tahame nutikate digilahenduste abil viia oma tooted just sinna, kus klient neid vajab. Tänaseks on Inbankil ligi 865 000 aktiivset kliendilepingut neljas riigis.

Inbanki missioon

Aitame oma partneritel müüa rohkem, lihtsustades ostuprotsessi ja tehes finantseerimise klientide jaoks paremini kättesaadavaks.

Rahvusvahelisus

Inbanki strateegia alustalaks on laieneda hoiuse- ja tarbijafinantseerimise toodetega uutele Euroopa turgudele. Tänaseks tegutseb Inbank Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas ning lisaks kaasame hoiuseid Saksamaalt, Austriast ja Hollandist.

Vaata Inbanki kontorite asukohti siit

Inbanki väärtused

Inbanki väärtusteks on olla meile ainuomasel viisil tegus, nutikas ja avatud.

Tegus

Tegus

Me oleme hingelt tegutsejad ja otsime alati uusi võimalusi. Oleme järjepidevad ja tulemustele orienteeritud ning võtame tagasilööke õppetundidena.

Nutikas

Nutikas

Me väärtustame iseseisvat mõtlemist ja ei karda mugavustsoonist välja astuda. Hindame kõrgelt professionaalsust, oleme põhjalikud ja otsime praktilisi lahendusi.

Avatud

Avatud

Meie spetsialistide meeskonnas on iga liige oluline. Meie jaoks on au sees arvamuste mitmekesisus, intellektuaalne arutelu ja koostöö.

Inbanki lugu

Inbank kasvas välja 2011. aastal asutatud finantstehnoloogiaettevõttest Cofi, mis tõi turule innovaatilise järelmaksulahenduse. Pärast pangalitsentsi saamist 2015. aastal jätkasime tegevust Inbanki nime all. Meie võlakirjad on noteeritud Nasdaq Tallinna börsil.

Pakume pankadest parima intressiga hoiused ning väikelaene ja autofinantseerimist. Samuti pakume koostöös kaupmeestega klientidele kiiret ja mugavat järelmaksulahendust nii kauplustes kui e-poodides.

Koostöövõimalused

Otsime ettevõtjaid, kellel on põnevad ideed finantstehnoloogia, maksete ja turunduse valdkonnas. Otsime võimalusi, et koostöös tuua turule uusi ja innovaatilisi tooteid. Kui jagad meie väärtusi ja Sul on põnev mõte koostööks, siis võta meiega ühendust.

Priit Põldoja

Tegevjuht, juhatuse esimees, asutaja

Pakkumised talendile

Inbank ootab oma meeskonda isiksusi, kes tahavad teha uutmoodi panka. Kui otsid väljakutset ning oled pädev finantssektoris või info- ja kommunikatsioonitehnoloogias, siis kirjuta cv@inbank.ee.

Vabad töökohad
Pakkumised talendile