Uudised

06.11.2018

Inbank ja TV3 korraldavad ka sel aastal tänuprojekti "Seitsmeste uhkus"

Inbank koos TV3-ga korraldab ka selle aasta lõpus “Seitsmeste uhkuse” tänuprojekti, mille eesmärgiks on tunnustada Eestimaa inimesi nende tõeliselt kangelaslike ning heasüdamlike tegude eest. Need inimesed on lihtsad ja toredad eestimaalased meie ümber, kes ometi on erilised, sest on korda saatnud midagi sellist, mis väärib esile tõstmist. Osakem neid märgata!

„Eesti juubeliaastal on eriline rõõm meie väikese riigi tõelist uhkust ehk tublisid lihtsaid inimesi tänada. Ootame vihjeid kõigi kohta, kelle töökus, silmasära, soe süda ja erilised teod teisigi inspireerida võiks,“ märkis „Seitsmeste“ produtsent Annely Adermann.

„Soovime luua igapäevaellu natuke rohkem positiivset fooni. Eestis on palju tublisid ja toredaid inimesi, kelle tegevust tasub märgata ja tunnustada. Eriti väärivad tunnustust muidugi need inimesed, kes oma tegevuse ja ellusuhtumisega innustavad teisigi,“ kutsus ka Inbank Eesti tegevjuht Margus Kastein üles nendest inimestest teada andma.

Andke meile teada austust väärivatest vapratest, vahvatest ja inspireerivatest inimestest, keda aasta lõpus tunnustada „Seitsmeste uhkuse“ tiitliga!

„Seitsmeste uhkus“ ootab vihjeid tublide inimeste kohta kuni 25. novembrini uudised.tv3.ee lehele või meiliaadressile: uudised@tv3.ee. Rahva saadetud vihjete seast valivad „Seitsmesed“ välja need vahvad 7 inimest, kelle lugusid saab näha detsembrikuiste „Seitsmeste“ saadetes ning pidulikus aastalõpusaates 30. detsembril.

Just teie abiga saame tänada lihtsaid ja tublisid kaasmaalasi nende eriliste tegude eest!