Tingimused ja hinnad

Läbipaistvad laenukulud

Autolaen

Väikelaen

Laenu eesmärk

Sõiduki ost

Muud vajalikud ostud

Intressimäär

9,9% kuni 19,9%

12,9% kuni 24,9%

Lepingutasu

2% laenusummast, minimaalselt 95 eurot

2% laenusummast, minimaalselt 35 eurot

Lepingu haldustasu

1,50 eurot kuus, mis sisaldub kuumakses

1,50 eurot kuus, mis sisaldub kuumakses

Hinnakiri

Nõuded taotlejale

  • Vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või elamisloaga isik.
  • Igakuine netosissetulek alates 280 eurost.
  • Korrektne maksekäitumine.

Maksimaalne laenusumma sõltub taotleja igakuisest sissetulekust ja kohustustest. Maksegraafik koostatakse annuiteedi põhimõttel (igakuised osamaksed on kogu laenuperioodile jaotunud võrdselt). Tähtajalise elamisloa korral saame laenulepingu sõlmida maksimaalselt elamisloa kehtivuse lõppemiseni.

Isikusamasuse tuvastamine

Laenulepingu sõlmimisel pakutakse Teile valikuid isikusamasuse tuvastamiseks: Veriff, Inbanki kontor ja Omniva kontor. Kui Te ei ole eelnevalt Inbanki poolt tuvastatud klient ja Te ei ole varasemalt Inbankiga ühtegi lepingut sõlminud, peate end tuvastama veebikaamera kaudu Veriffis või Inbanki või Omniva kontoris. Kui Te ei ole eelnevalt Inbanki poolt tuvastatud klient ja Teil on Inbankiga varasemalt olnud leping, peate end tuvastama Inbanki või Omniva kontoris. Isikutuvastuse käigus läheb Teil vaja isikut tõendavat dokumenti (ID-kaart, pass või elamisloakaart). Vaadake täpsemalt Inbanki ja Omniva kontorite asukohti. Laenusumma makstakse välja ühe tööpäeva jooksul pärast isikusamasuse tuvastamist.

Laenu ennetähtaegne tagastamine

Saate igal ajahetkel laenu osaliselt või täielikult ennetähtaegselt tagastada. Selleks esitage meile vabas vormis kirjalik sooviavaldus, mille põhjal saame Teile öelda täpse summa, mis tasuda jääb. Ennetähtaegse lõpetamise tasu on:

  • 0,5% tagastatavalt summalt – kui tagastamise hetkel on lepingu lõppemiseni jäänud vähem kui üks aasta; või
  • 1% tagastatavalt summalt – kui tagastamise hetkel on lepingu lõppemiseni jäänud rohkem kui üks aasta.
Väikelaen on finantskohustus. Enne laenu taotlemist ja laenulepingu sõlmimist hinnake oma varalist olukorda ja laenuvajadust, veendumaks, et olete võimeline laenu õigeaegselt tagasi maksma. Maksete õigeaegselt tasumata jätmise korral võib kaasneda kohustus tasuda viivist ja hüvitada võla sissenõudmiskulud. Laenulepingu nõuetekohane täitmata jätmine võib raskendada tulevikus laenude saamist nii Inbankist kui ka teistest finantsasutustest. Palun tutvuge enne laenamist krediidi kulukuse määraga ning sellega, kui palju laenu võtmine Teile maksma läheb. Enne otsustamist tutvuge ka Finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee, väikelaenu lepingu tingimustega, lepingueelse teabega ning vajadusel konsulteerige asjatundjatega.

Inbank AS-i poolt pakutava laenu krediidi kulukuse määr on 23,48% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 2000 EUR, laenuperiood 72 kuud, fikseeritud intressimäär 18,9%, lepingutasu 40 EUR, haldustasu 1,50 EUR, igakuine osamakse 48,61 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 3540,75 EUR. Enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingu tingimustega ja vajadusel pidage nõu asjatundjaga.