Mugavaim viis auto soetamiseks

Miks valida auto24 liising?

 • Vastuse taotlusele saad ühe tööpäeva jooksul.
 • Sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja.
 • Kuumaksed saab jaotada kuni 6 aasta peale.
 • Auto kuulub Sulle.

Esitan taotluse

Arvuta auto24 liisingu kuumakse

15000 €
20000
25000 €
24 kuud
72 kuud
72 kuud
Kuumakse
-
Jääkväärtus 25%
-

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest. Personaalse pakkumise saamiseks esitage palun liisingutaotlus.

Sissemakse alates 0€
Intress alates 5,9%
Periood 24-72 kuud
Raha laekub tööpäeva jooksul pärast lepingu sõlmimist

auto24 liisingu taotlemine on lihtne

1
Esita taotlus
Vali välja sobiv sõiduk, logi seejärel ID-kaardi või mobiil-ID abil Inbanki internetipanka ning täida auto24 liisingu taotlus.
2
Tutvu tingimustega ja sõlmi leping
Saadame Sulle auto24 liisingu lepingu, mille saad allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil. Lepingut on võimalik sõlmida ka Inbanki kontoris. Lepinguga volitad Inbanki seadma autole registerpanti, mis kehtib kuni krediidiperioodi lõpuni.
3
Tuvasta oma isik
Kui Sa ei ole juba Inbanki poolt tuvastatud klient, on lepingu jõustumiseks vajalik tuvastada end Omniva või Inbanki kontoris, mille saad valida enne lepingu allkirjastamist.
Checked
Soeta sõiduk
Kanname krediidisumma pärast lepingu sõlmimist Sinu kontole ühe tööpäeva jooksul. Seejärel saad raha kasutada eelnevalt väljavalitud sõiduki soetamiseks.

Läbipaistvad kulud

 1. Soodne intressimäär 5,9% kuni 9,9% aastas sõltuvalt Sulle pakutavatest tingimustest.
 2. Lepingutasu 1,5% laenusummast, minimaalselt 190 eurot.
 3. Lepingu haldustasu 2,50 EUR kuus, mis sisaldub kuumakses.

auto24 liisingut saame pakkuda Sulle, kui:

 • Oled vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või Sul on elamisluba
 • Sinu igakuine sissetulek on vähemalt 600 eurot
 • Sa täidad oma rahalisi kohustusi korrektselt
 • Seitsme päeva jooksul pärast krediidisumma väljamaksmist esitad meile ostetud sõiduki tehnilise passi koopia, kasutades selleks e-posti aadressi info@inbank.ee.
 • auto24 liisingu lepingu raames annad meile volituse registerpandi seadmiseks soetatavale sõidukile

Isikusamasuse tuvastamine

Laenulepingu sõlmimisel palume Sul tulla oma isikut tuvastama Inbanki või Omniva kontorisse. Isikutuvastuse käigus läheb Sul vaja isikut tõendavat dokumenti (ID-kaart, pass või elamisloakaart). Vaata täpsemalt Inbanki ja Omniva kontorite asukohti. Laenusumma kanname Sinu pangakontole ühe tööpäeva jooksul pärast isikusamasuse tuvastamist ja lepingu allkirjastamist.

Laenu ennetähtaegne tagastamine

auto24 liisingu summa saad meile igal ajal osaliselt või täielikult ennetähtaegselt tagastada ning siis ei tule Sul tasuda laenu kasutamata jätmise aja eest intresse ega muid tasusid. Selleks tuleb Inbanki klienditeenindusele esitada kirjalik sooviavaldus, märkides tagastatava summa ja kuupäeva. Seejärel edastame lõpliku summa, mis Sul tasuda on jäänud. Laenulepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu on:

 • 0,5% tagastatavalt summalt – kui tagastamise hetkel on lepingu lõppemiseni jäänud vähem kui 1 aasta.
 • 1% tagastatavalt summalt – kui tagastamise hetkel on lepingu lõppemiseni jäänud rohkem kui 1 aasta.

Registerpandi seadmine

auto24 liisingu lepingu sõlmimise tingimuseks on Registerpandi seadmise kokkulepe, mis tähendab, et sõiduki omanikuks jääd Sina, aga meil on õigus nõuda selle müümist, kui Sul tekib laenu tagasimaksmisega raskusi. Registerpandi seadmine toimub Inbanki poolt pärast seda, kui sõiduk on registreeritud Sinu nimele. Volituse registerpandi seadmiseks annad meile laenulepingu sõlmimise käigus.

Oluline info enne lepingu sõlmimist

Kaalu hoolikalt, kas auto24 liising on Sinu vajadusi ja rahalist olukorda arvestades sobiv valik.

 • Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolega lepingu ja tingimustega ning küsi julgelt, kui soovid rohkem teada.
 • Mõtle hästi läbi, kui suurt riski saad endale lubada. Pane tähele, et meile jääb õigus nõuda Sinu auto müümist, kui jääd laenu tagasimaksetega hätta.
 • Tutvu Inbanki erinevate auto ostu finantseerimise võimalustega meie kodulehel ja küsi julgelt abi meie klienditeeninduselt.
 • Kui oled lepingu sõlminud, vaata veelkord üle tingimused. Nii saad olla kindel, et täidad oma kohustused õigel viisil ja õigel ajal.
 • Oleme Sulle alati heaks partneriks. Kui soovid laenu mõne teise meie toote vastu ümber vahetada või tekib raskusi kohustuste täitmisel, anna meile sellest teada. Nii on Sul võimalik hoida ära auto müüki, täiendavaid kulusid ning kohtuvaidlusi.
 • Tutvu meie kirjadega tähelepanelikult ning anna meile kohe teada, kui Sinu kontaktandmed muutuvad.

Pärast auto24 liisingu taotluse esitamist ning kontoväljavõtte üleslaadimist anname vastuse taotlusele ühe tööpäeva jooksul. Positiivse vastuse korral saad koheselt sõlmida ka lepingu.

Inbank aktsepteerib vaid digitaalselt kinnitatud konto väljavõtet (.bdoc, .asice, .sce formaadis). Selle saad alla laadida oma kodupanga internetipangast. Kui esitad konto väljavõtte Swedbankist, SEB’st, LHV’st, Coopist või Luminorist, peab see olema panga poolt digitaalselt kinnitatud formaadis. Kui esitad konto väljavõtte mõnest teisest pangast, tuleb Sul konto väljavõte salvestada PDF-formaati ning seejärel DigiDoc programmi abil ise digitaalselt allkirjastada. Tutvu ka konto väljavõtte laadimise juhistega. Kui oled väljavõtte arvutisse salvestanud, saad selle üles laadida laenutaotluse lehel. Kui väljavõtte üleslaadimine Inbanki internetipangas ei õnnestu, palume saata see aadressile laen@inbank.ee.

Kanname auto24 liisingu summa Sinu arvelduskontole hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast lepingu allkirjastamist ja isiku tuvastamist. Seejärel saad sõiduki müüjaga sõlmida müügilepingu. Kõik toimingud seoses sõiduki ostuga tuleb endal läbi viia Sinul endal. Näiteks tuleb sõiduki omanikuvahetus registreerida Maanteeametis 7 päeva jooksul pärast sõiduki ostmist. Loe kindlasti ka Tarbijakaitseameti kasulikke nõuandeid sõiduki ostmisel. Kõige mugavam on ost-müük vormistada Maanteeameti e-teeninduses.

Jah, sõiduki ostu-müügi dokumendid tuleb esitada Inbankile hiljemalt 7 päeva jooksul alates auto24 liisingu summa väljamaksmisest. Seejärel seab Inbank ostetud autole registerpandi, mis tähendab, et meil on õigus nõuda sõiduki müümist, kui Sul peaksid tekkima raskused auto24 liisingu maksete tasumisel. Juhul, kui nõutud dokumente pole 7 päeva jooksul esitatud, on pangal õigus ühepoolselt lepingu tingimusi muuta, tõstes intressimäära lepingus märgitud määra võrra. Muudatusega kaasneb lepingu muutmise tasu.

Kaskokindlustuse leping ei ole auto24 liisingu sõlmimisel kohustuslik. Sellegipoolest soovitame seda teha, sest siis on riskid enamlevinud kahjude korral sõltumata õnnetuse süüdlasest maandatud. Küll aga peab sõidukil olema kehtiv liikluskindlustus.

auto24 liisingu summa võib olla vahemikus 15 000 kuni 25 000 eurot. Sõiduki müügihind ei ole piiratud: võid osta ka laenusummast kallima sõiduki. Meie omalt poolt sissemakset ei nõua. Võid soetada ka taotluses märgitust erineva sõiduki eeldusel, et sõiduki müügihind ei ole rohkem kui 10% odavam esialgsest.

Auto24 liisingut saab taotleda sõiduautode, kaubikute, mootorrataste ning väikebusside ostuks. Hetkel me veel muude sõidukite ostmiseks liisingut ei paku. Lisafinantseerimise võimalustega saad tutvuda aadressil https://www.inbank.ee/vaikelaen/, ettevõtetele võimaldame finantseerimist inbankliising.ee lehel.

auto24 liisingut saavad taotleda kõik korrektse maksekäitumisega vähemalt 21-aastased Eesti kodanikud või elamisloaga isikud, kelle igakuine sissetulek on vähemalt 600 eurot.

Kuna auto24 liisingu summa kantakse otse Sinu arvelduskontole ning müügilepingu sõlmid sõiduki müüjaga ise, siis kuulub sõiduk Sulle nii lepinguperioodil kui ka pärast seda. Inbank seab ostetud autole krediidiperioodi lõpuni registerpandi, mis tähendab, et meil on õigus nõuda auto müüki, kui Sul peaksid tekkima makseraskused. Tahtes sõidukit oma soovil müüa, tuleb sellest eelnevalt anda teada meie klienditeenindusele.

auto24 liisingul on mitmeid eeliseid, et saaksid osta just sellise sõiduki, nagu Sulle meeldib:

 • Vastuse taotlusele saad hiljemalt ühe tööpäeva jooksul.
 • Sissemakset pole vaja.
 • Kaskokindlustus ei ole kohustuslik.
 • Kuumakse on tasukohane: intress on 5,9% kuni 9,9% aastas ja tagasimaksete periood 24-72 kuud.
 • Puudub ostetava sõiduki vanuse piirang.
 • Tavalise liisingu puhul kuulub sõiduk liisinguperioodi ajal liisinguandjale, auto24 liisingu puhul aga koheselt Sulle.
Soovitame auto valimisel kasutada meie koostööpartnerit auto24, kelle kuulutuste valik on Eesti suurim. Kui valid sõiduki auto24.eemototehnika.ee või veetehnika.ee portaalist, näed kuulutuse juures kohe ka auto24 liisingu kuumakset, kust on võimalik asuda taotlust täitma. Kui Sa ei leia sobivat sõidukit nendest portaalidest, saad sellegipoolest laenu taotleda auto24 liisingu kodulehel.
auto24 liisingu intressimäär on vahemikus 5,9% kuni 9,9% aastas, arvestatuna laenujäägilt. Täpne intressimäär sõltub Sulle pakutavatest tingimustest, millega saad positiivse otsuse korral tutvuda päeva jooksul pärast taotluse esitamist. Laenu tagastamise tähtaeg on 2 kuni 6 aastat. Intressimäär on terveks laenuperioodiks fikseeritud ega ole seotud Euriboriga. Sellest tulenevalt saad kindel olla, et kuumakse suurus ei muutu.
auto24 liisingu lepingu lõppedes tuleb pangale koos viimase kuumaksega tasuda ka auto jääkmaksumus, mille suurus on 25% esialgsest krediidisummast. Jääkmaksumust saab tasuda ühes osas viimase osamaksena, ent kui Sa seda teha ei soovi, saame jääkmaksumuse osade kaupa tasumiseks sõlmida uue krediidilepingu kestusega 6-72 kuud.
Laenutaotlust on võimalik esitada auto24 liisingu veebilehel ja Inbanki Tallinna kontoris. Lepingu allkirjastamiseks interneti teel on vajalik toimiva ID-kaardi või mobiil-ID olemasolu. Sisselogimiseks on vaja teada PIN1 ja allkirjastamiseks PIN2 koodi. Lepingu allkirjastamiseks pangakontoris tuleb esitada isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või elamisloakaart). Kui Sa ei ole veel Inbanki klient, on pärast veebilehel lepingu sõlmimist vajalik tuvastada Sinu isikusamasus, mida saad teha valitud Omniva või Inbanki kontoris.
Laenulepingu sõlmimisel palume Sul tulla oma isikut tuvastama Inbanki või Omniva kontorisse. Isikutuvastuse käigus läheb Sul vaja isikut tõendavat dokumenti (ID-kaart, pass või elamisloakaart). Vaata täpsemalt Inbanki ja Omniva kontorite asukohti.
Esmalt kontrolli, kas Sinu arvutis on installeeritud uusim ID-kaardi tarkvara, vajadusel laadi alla värske tarkvara ja tee arvutile taaskäivitus. Lahenduse probleemile võid leida ID-kaardi abikeskusest või ID-kaardi abitelefonilt 1777. Kui Sul sellegipoolest digitaalne allkirjastamine ei õnnestu, võta ühendust Inbanki klienditeenindusega. Lepingut on lisaks võimalik allkirjastada ka Inbanki kontoris.
Pärast digitaalselt allkirjastamist jääb leping kättesaadavaks allkiri.ee keskkonnas, kust saad selle endale arvutisse alla laadida. Viite lepingule leiad ühtlasi ka e-kirjast, mis saadetakse Sulle lepingu sõlmimisel. Kui Sul siiski ei õnnestu lepingut leida, siis palume pöörduda Inbanki kontorisse.
Raha kanname laenuvõtja kontole hiljemalt ühe tööpäeva jooksul pärast lepingu sõlmimist ja isikusamasuse tuvastamist. Isikusamasuse tuvastamise kohta leiad rohkem infot küsimusest “Kuidas toimub isikusamasuse tuvastamine?”. Raha laekub Sinu arvelduskontole sõltuvalt Sinu pangast kas samal või järgneval pangapäeval pärast meiepoolse ülekande sooritamist.
Jah, auto24 liisingut võib tagastada nii osaliselt kui ka tervikuna enne selle lõpptähtaega. Selleks palume esitada sooviavaldus aadressile info@inbank.ee koos kuupäevaga, mil soovid auto24 liisingu summa ennetähtaegselt tasuda. Seejärel edastame Sulle lõpliku summa, mis selle kuupäeva seisuga tuleb tasuda. Ennetähtaegse tagastamise tingimused on leitavad Inbanki hinnakirjast.
Jah, maksepäeva on võimalik muuta. Selleks esita sooviavaldus aadressile info@inbank.ee. Maksepäeva muutmise tasu on leitav Inbanki hinnakirjast.
Jah, Sul on vajadusel võimalik taotleda maksepuhkust. Selleks palume esitada sooviavalduse aadressile info@inbank.ee. Maksepuhkuse ühekordseks pikkuseks on kuni kolm kuud. Kui soovid maksepuhkuse võimalust kasutada teist korda, peavad eelneva kolme kuu krediidi- ning intressimaksed olema tasutud. Maksepuhkust on lepingu kehtivuse ajal võimalik võtta kuni kaks korda ning kokku kuni kuueks kuuks auto24 liisingu perioodi jooksul. Maksepuhkuse täpne pikkus ja tingimused määratakse kliendi vajadusi ja võimalusi arvesse võttes.
Kui osamakse ei ole maksepäevaks meile laekunud, saadame SMS-iga meeldetuletuse makse tasumiseks. Makse hilinemisega kaasnevad kulud ning hilinenud maksetelt arvestatakse viivist. Makse hilinemisega seotud tasud leiad oma lepingust ja Inbanki hinnakirjast. Kui näed ette pikemaajalisi probleeme maksete tasumisel, siis palume kindlasti Inbanki poole pöörduda, et üheskoos paindlik lahendus leida.
Olenemata makseraskuste põhjustest soovib Inbank oma klientidele alati vastu tulla, pakkudes võimalikult paindlikku lahendust. Seepärast palume meid tagasimakse raskustest koheselt teavitada. Näiteks on võimalik võtta maksepuhkust või pikendada makseperioodi, mis toob kaasa madalama kuumakse. Juhime tähelepanu, et Inbankil on kliendi makseraskuste tekkimisel õigus nõuda sõiduki sundmüüki.
Esitame Sulle igakuiselt e-arve, mille leiad oma kodupanga internetipangast. E-arve saadetakse Sinu internetipanka tasumiseks sellelt kontolt, kuhu soovisid saada auto24 liisingu summa. Mugavamaks tasumiseks soovitame sõlmida e-arve püsimakse lepingu. Arve tasumine toimub Inbanki pangakontole SEB või LHV pangas. Arve loetakse makstuks, kui see on tasutud korrektse viitenumbriga, mille leiad oma lepingust või e-arvelt.
Inbank alustab intressi arvestamist alates laenusumma väljamaksest. Seetõttu võib esimese perioodi arve summa olla väiksem kui maksegraafikus toodud summa, mis on välja arvutatud lepingu koostamise hetkel.

Kontaktid

Kui Sul tekib auto24 liisinguga seoses täiendavaid küsimusi, siis pöördu meie klienditeeninduse spetsialistide poole.
Meie klienditeenindus on avatud tööpäeviti 9.00-17.00.