Lihtsaim viis sõiduki soetamiseks Vastuse taotlusele saad vähem kui minutiga, sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja ning sõiduk kuulub kohe Sulle

Vastuse taotlusele saad vähem kui minutiga, sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja ning sõiduk kuulub kohe Sulle

EUR
Kuumakse

- EUR

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest. Personaalse pakkumise saamiseks esita palun laenutaotlus. Finantsteenust pakub AS Inbank Finance. 

Miks valida auto24 laen?

auto24 laen on tagatiseta pangalaen, mille abil saad katta kuni 15 000 euro ulatuses auto, mootorratta või muu sõiduki ostmisega seotud kulusid. Kui soovid väiksemaid kuumakseid, siis saad valida jääkväärtusega laenu. Taotlemine on lihtne, sissemakset pole vaja ja sõiduk kuulub pärast ostmist kohe Sulle.

Vastus taotlusele vähem kui minutiga

Vastus taotlusele vähem kui minutiga

Sissemakset ja kaskokindlustust pole vaja

Sissemakset pole vaja. Jääkväärtus 0% või 25%

Kuumaksed saab jaotada kuni 6 aasta peale

Kuumaksed saab jaotada kuni 6 aasta peale

Sõiduk kuulub kohe Sulle

Sõiduk kuulub kohe Sulle

fast

auto24 laenu taotlemine on lihtne

1

Esita taotlus

Vali kalkulaatorist jäägiga või jäägita laen, arvuta sobivaim kuumakse ning täida laenutaotlus. Vastuse saad kohe ja see ei kohusta lepingut sõlmima.

2

Tutvu tingimustega ja sõlmi leping

auto24 laenulepingu saad allkirjastada ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil. Lepingut on võimalik sõlmida ka Inbanki kontoris.

3

Tuvasta oma isik

Isiku tuvastamise saad paindlikult teha veebikaamera abil Veriffis või Omniva ja Inbanki kontoris. Sulle sobiva valiku saad teha enne lepingu allkirjastamist.

Soeta sõiduk

Kanname auto24 laenu summa pärast lepingu sõlmimist Sinu kontole ühe tööpäeva jooksul. Seejärel saad raha kasutada eelnevalt väljavalitud sõiduki soetamiseks.

auto24 laenu summa ja jääkväärtus

auto24 laenu summa võib jääda vahemikku 300–15 000 eurot. Sõiduki hind ei ole piiratud, soovi korral võid osta ka laenusummast kallima sõiduki. Meie omalt poolt sissemakset ei nõua. Kui eelistad väiksemaid kuumakseid, saad valida 25% jääkväärtusega laenu (võimalik alates 3000-eurosest laenusummast). Viimase osamakse võid tasuda korraga või sõlmida laenujäägile uue maksegraafiku.

TAOTLEMINE JA LAENUVASTUSE SAAMINE

Nii kodulehel kui pangakontoris esitatud taotlusele saad vastuse koheselt. Positiivse vastuse korral saad koheselt sõlmida ka laenulepingu. Kui me ei saa Sulle kohe laenuotsust teha, palume Sul esitada ka digitaalselt kinnitatud konto väljavõtte, misjärel anname vastuse laenutaotlusele ühe tööpäeva jooksul.