Lihtsustame igapäevaelu, ühendades finantseerimise sujuvalt ostmisega

Inbank loob digitaalseid finantstooteid, mis ühendavad finantseerimise ja maksed sujuvalt ostmisega, võimaldades inimestel seeläbi oma elukvaliteeti parendada.

Tugevad tulemused keerulisel aastal

Vaatamata keerulisele ajale on Inbank säilitanud korraliku kasumlikkuse ja tugeva omakapitali positsiooni ning jätkanud investeeringuid inimestesse ja tehnoloogiasse.

Laenuportfell

402 mln €

aastaga +19%

Puhaskasum

5,9 mln €

aastaga -41%

Omakapitali
tootlus

10,8%

2020. aasta tulemused

Üleilmse koroonakriisi valguses teenis Inbank korraliku, 5,9 miljoni eurose kasumi. Laenuportfell kasvas 19% ehk 402 miljoni euroni, hoiuseportfell suurenes 4% ja ulatus 2020. aasta lõpus 391 miljoni euroni. Müügimaht oli kokku 300 miljonit eurot, mis on 4% enam kui eelmisel aastal.

Vaata rohkem

1,3 mld €

finantseeritud oste

743 000+

aktiivset lepingut

4 500+

partnerit

Inbanki edutegurid

Lisaväärtusega

Tegutseme tõhusa B2B jaotusvõrgustiku kaudu, mis võimaldab meil olla osa lõpptarbijate teekonnast ja kasutada kliendisuhete säilitamisel ristmüüki.

Skaleeritav

Tänu skaleeritavale tehnoloogiale ja paindlikule organisatsioonile saame koduturgudel kiiresti kasvada ja Euroopas kohalike juhtivate kaupmeestega koostööd tehes uutele turgudele laieneda.

Kasumlik

Meie ärimudel on olnud kasumlik ettevõtte asutamisest peale. Kuigi üleilmse majanduslanguse tõttu meie kasum 2020. aastal vähenes, püsib meie kapitaliseeritus 18,6%-ga viimase kahe aasta kõrgeimal tasemel.

Jätkusuutlik

EL-i pangalitsents ja tugev rahvusvaheline investorite baas aitavad tagada kasvu jätkusuutliku finantseerimise. Meie võlakirjad on noteeritud Nasdaq Tallinna börsil.

Meie lugu

Inbank tegutseb Baltikumi ja Poola tarbijafinantseerimise turul ning kaasab hoiuseid ka Saksamaal, Austrias ja Hollandis. Meie kontorites Tallinnas, Riias, Vilniuses, Kaunases, Klaipedas, Varssavis ja Gdanskis töötab kokku 250+ inimest.