Loome tuleviku ostukogemust

Inbank ühendab digitaalsed tarbijafinantseerimise lahendused ostuteekonnaga ja aitab seeläbi partneritel paremini müüa. Meie arendatud digitaalne tehnoloogia ja lihtsasti integreeritavad finantseerimislahendused tagavad klientidele katkematu ostuteekonna.

Taas tugev kasvuaasta

Inbank on säilitanud tugeva kasumlikkuse ja soovitud riskiprofiili, jätkates kiiret kasvu kõigil turgudel ning suurendades samal ajal investeeringuid inimestesse ja tehnoloogiasse.

Laenuportfell

338 mln €

aastaga +50%

Puhaskasum

10 mln €

aastaga +8%

Omakapitali
tootlus

24%

2019. aasta tulemused

Meie kasum ületas 2019. aastal esmakordselt 10 miljoni euro piiri. Inbanki laenuportfell kasvas 50% ehk 338 miljoni euroni, hoiuseportfell suurenes aga 57% ja ulatus 2019. aasta lõpus 378 miljoni euroni. Müügimaht oli kokku 305 miljonit eurot, mis on 46% enam kui eelmisel aastal.

Aastaaruanne

850+ mln €

finantseeritud oste

600 000+

aktiivset lepingut

2900+

partnerit

Inbanki edutegurid

Lisaväärtusega

Tegutseme tõhusa B2B jaotusvõrgustiku kaudu, mis võimaldab meil olla osa lõpptarbijate teekonnast ja kasutada kliendisuhete säilitamisel ristmüüki.

Skaleeritav

Tänu skaleeritavale tehnoloogiale ja paindlikule organisatsioonile saame koduturgudel kiiresti kasvada ja Euroopas kohalike juhtivate kaupmeestega koostööd tehes uutele turgudele laieneda.

Kasumlik

Meie ärimudel on olnud kasumlik ettevõtte asutamisest peale. Viimase viie aasta jooksul on meie kasum kasvanud 0.9-lt 10 miljonile eurole. 2019. aastal säilitasime tugeva 24% omakapitali tootluse.

Jätkusuutlik

EL-i pangalitsents ja tugev rahvusvaheline investorite baas aitavad tagada kasvu jätkusuutliku finantseerimise. Meie võlakirjad on noteeritud Nasdaq Tallinna börsil.

Meie lugu

Inbank tegutseb Baltikumi ja Poola 48 miljardi euro suurusel tarbijafinantseerimise turul ning kaasab hoiuseid ka Saksamaal, Austrias ja Hollandis. Inbanki kontorites Tallinnas, Riias, Vilniuses, Kaunases, Klaipedas, Varssavis ja Gdanskis töötab kokku 220 inimest.