Pakkumised talendile

Me oleme karastunud mitmel rindel. Inbanki töötajad on saanud oma mitmekülgsed teadmised ja kogemused Hansapangast. Tahame Inbankiga oma elus ja Eesti panganduses alustada uut säravat lugu. Meiega on liitunud IT-professionaalid, kel on üle kümneaastane arendustöö kogemus tippfirmades nagu Skype ja Playtech. Uutmoodi pank põhineb finantsteadmiste ja infotehnoloogia koostööl.

Meie meeskond Hetkel kehtivad tööpakkumised (3)

Hetkel kehtivad tööpakkumised (3)

ENGINEERING LEAD

Take action: 14.12.2018

As the wingman of CTO your mission is to lead the development of Inbank systems. We have several ambitious goals ahead that offer plenty of engineering joy.

DATA WAREHOUSE SPECIALIST

Take action: 12.12.2018

As a Data Warehouse Specialist, you will be responsible for administration and automation of ETL processes, ensuring data quality across bank systems.

TURUNDUSSPETSIALIST

Kandideeri: 07.12.2018

Turundusspetsialistina on Sinu vastutusalaks digiturunduse ja otsepakkumiste loogika arendamine, köitva sisu loomine sotsiaalmeedias ning tulemuslik koostöö partneragentuuridega.

Pakkumised talendile

Inbank ootab oma meeskonda isiksusi, kes tahavad teha uutmoodi panka. Kui otsid väljakutset ning oled pädev finantssektoris või info- ja kommunikatsioonitehnoloogias, siis kirjuta oma ideedest aadressile cv@inbank.ee.

Tagame privaatsuse ning kui lööme käed, siis tagame kire alates esimesest tööpäevast. Tule kirjuta koos meiega Eesti panganduse uut peatükki.

Olen huvitatud Inbankis töötamisest