Pakkumised talendile

Me oleme karastunud mitmel rindel. Inbanki töötajad on saanud oma mitmekülgsed teadmised ja kogemused Hansapangast. Tahame Inbankiga oma elus ja Eesti panganduses alustada uut säravat lugu. Meiega on liitunud IT-professionaalid, kel on üle kümneaastane arendustöö kogemus tippfirmades nagu Skype ja Playtech. Uutmoodi pank põhineb finantsteadmiste ja infotehnoloogia koostööl.

Meie meeskond Hetkel kehtivad tööpakkumised (4)

Hetkel kehtivad tööpakkumised (4)

Application Support Engineer

Take action: 21.01.2019

As an Application Support Engineer, your main aim is to analyze and prioritize reported problems and to facilitate constant improvement by pinpointing problems in our machinery.

Head of Group Treasury

Take action: 20.01.2019

As a Head of Group Treasury your main aim is to diversify Inbank's funding sources as well as develop Inbank's strategy in the fields of funding, liquidity risk management and market risk management.

Developer in Test

Take action: 17.01.2019

As a Developer in Test you should have previous experience with some test automation toolsets and software. Your work will provide a safety net for the rest of us, so your contribution matters.

Infrastructure Engineer

Take action: 16.01.2019

As an Infrastructure Engineer, ‌you will be in charge of implementing our infrastructure-as-code vision, improving our infrastructure and continuous delivery automations. Your toolkit will include AWS, Docker, Jenkins and Ansible.

Pakkumised talendile

Inbank ootab oma meeskonda isiksusi, kes tahavad teha uutmoodi panka. Kui otsid väljakutset ning oled pädev finantssektoris või info- ja kommunikatsioonitehnoloogias, siis kirjuta oma ideedest aadressile cv@inbank.ee.

Tagame privaatsuse ning kui lööme käed, siis tagame kire alates esimesest tööpäevast. Tule kirjuta koos meiega Eesti panganduse uut peatükki.

Olen huvitatud Inbankis töötamisest