Pakkumised talendile

Me oleme karastunud mitmel rindel. Inbanki töötajad on saanud oma mitmekülgsed teadmised ja kogemused Hansapangast. Tahame Inbankiga oma elus ja Eesti panganduses alustada uut säravat lugu. Meiega on liitunud IT-professionaalid, kel on üle kümneaastane arendustöö kogemus tippfirmades nagu Skype ja Playtech. Uutmoodi pank põhineb finantsteadmiste ja infotehnoloogia koostööl.

Meie meeskond Hetkel kehtivad tööpakkumised (2)

Hetkel kehtivad tööpakkumised (2)

TURUNDUSANALÜÜTIK

Kandideerimise tähtaeg: 30.01.2017

Turundusanalüütiku ülesandeks on turundus- ja müügivaldkonda toetava süsteemse analüütika väljatöötamine ja arendamine, andmetoe tagamine, müügitegevuste ja turunduskampaaniate efektiivsuse analüüs ja palju muud põnevat.

DEV QA ENGINEER

Take action: ASAP

As a Development Quality Assurance Engineer, you can contribute to the testing and its automation of the most innovative fintech solutions on the market. Our QA toolkit includes Ruby, Java, Selenium, Selenium Grid, Serenity, Serenity Screenplay, Maven, Cucumber, PostgreSQL, Linux/Unix OS and room for new tools.

Pakkumised talendile

Inbank ootab oma meeskonda isiksusi, kes tahavad teha uutmoodi panka. Kui otsid väljakutset ning oled pädev finantssektoris või info- ja kommunikatsioonitehnoloogias, siis kirjuta oma ideedest aadressile cv@inbank.ee.

Tagame privaatsuse ning kui lööme käed, siis tagame kire alates esimesest tööpäevast. Tule kirjuta koos meiega Eesti panganduse uut peatükki.

Olen huvitatud Inbankis töötamisest