Pakkumised talendile

Me oleme karastunud mitmel rindel. Inbanki töötajad on saanud oma mitmekülgsed teadmised ja kogemused Hansapangast. Tahame Inbankiga oma elus ja Eesti panganduses alustada uut säravat lugu. Meiega on liitunud IT-professionaalid, kel on üle kümneaastane arendustöö kogemus tippfirmades nagu Skype ja Playtech. Uutmoodi pank põhineb finantsteadmiste ja infotehnoloogia koostööl.

Meie meeskond Hetkel kehtivad tööpakkumised (3)

Hetkel kehtivad tööpakkumised (3)

ÄRIANALÜÜTIK

Kandideeri: hiljemalt 23.01.2018

Ärianalüütikuna valmistad Sa ette ja viid läbi arendusprojekte Inbanki grupi ettevõtetes, pakud välja ideid ja analüüsid ärivajadusi uute toodete turuletoomisel. Annad sisendit IT-arendusse ja aitad äritestimisega. Tihe koostöö ootab ees nii majasiseste kui -väliste partneritega.

RUBY DEVELOPER

Take action: TODAY

As a Ruby Developer, you can contribute to the development of the most innovative fintech solutions on the market. Our dev toolkit includes Ruby, Rails, Java, AWS, Docker, PostgreSQL, vim, Git, JavaScript, css, HTML and room for new tools.

QA ENGINEER

Take action: TODAY

As a Quality Assurance Engineer, you can contribute to the testing and its automation of the most innovative fintech solutions on the market. Our QA toolkit includes Ruby, Java, Selenium, Selenium Grid, Serenity, Serenity Screenplay, Maven, Cucumber, PostgreSQL, Linux/Unix OS and room for new tools.

Pakkumised talendile

Inbank ootab oma meeskonda isiksusi, kes tahavad teha uutmoodi panka. Kui otsid väljakutset ning oled pädev finantssektoris või info- ja kommunikatsioonitehnoloogias, siis kirjuta oma ideedest aadressile cv@inbank.ee.

Tagame privaatsuse ning kui lööme käed, siis tagame kire alates esimesest tööpäevast. Tule kirjuta koos meiega Eesti panganduse uut peatükki.

Olen huvitatud Inbankis töötamisest