Pakkumised talendile

Me oleme karastunud mitmel rindel. Inbanki töötajad on saanud oma mitmekülgsed teadmised ja kogemused Hansapangast. Tahame Inbankiga oma elus ja Eesti panganduses alustada uut säravat lugu. Meiega on liitunud IT-professionaalid, kel on üle kümneaastane arendustöö kogemus tippfirmades nagu Skype ja Playtech. Uutmoodi pank põhineb finantsteadmiste ja infotehnoloogia koostööl.

Meie meeskond Hetkel kehtivad tööpakkumised (3)

Hetkel kehtivad tööpakkumised (3)

CHIEF TECHNOLOGY OFFICER

Take action: 13 May

As a Chief Technology Officer, you can contribute to developing a group-wide technological platform and create as well as implement the strategy of Inbank's IT department. We are looking for a candidate with previous experience in IT and people management.

RUBY DEVELOPER

Take action: TODAY

As a Ruby Developer, you can contribute to the development of the most innovative fintech solutions on the market. Our dev toolkit includes Ruby, Rails, Java, AWS, Docker, PostgreSQL, vim, Git, JavaScript, css, HTML and room for new tools.

QA ENGINEER

Take action: TODAY

As a Quality Assurance Engineer, you can contribute to the testing and its automation of the most innovative fintech solutions on the market. Our QA toolkit includes Ruby, Java, Selenium, Selenium Grid, Serenity, Serenity Screenplay, Maven, Cucumber, PostgreSQL, Linux/Unix OS and room for new tools.

Pakkumised talendile

Inbank ootab oma meeskonda isiksusi, kes tahavad teha uutmoodi panka. Kui otsid väljakutset ning oled pädev finantssektoris või info- ja kommunikatsioonitehnoloogias, siis kirjuta oma ideedest aadressile cv@inbank.ee.

Tagame privaatsuse ning kui lööme käed, siis tagame kire alates esimesest tööpäevast. Tule kirjuta koos meiega Eesti panganduse uut peatükki.

Olen huvitatud Inbankis töötamisest