Pakkumised talendile

Me oleme karastunud mitmel rindel. Inbanki töötajad on saanud oma mitmekülgsed teadmised ja kogemused Hansapangast. Tahame Inbankiga oma elus ja Eesti panganduses alustada uut säravat lugu. Meiega on liitunud IT-professionaalid, kel on üle kümneaastane arendustöö kogemus tippfirmades nagu Skype ja Playtech. Uutmoodi pank põhineb finantsteadmiste ja infotehnoloogia koostööl.

Meie meeskond Hetkel kehtivad tööpakkumised (5)

Hetkel kehtivad tööpakkumised (5)

OTSETURUNDUSE SPETSIALIST

Kandideeri: 08.07.2018

Otseturunduse spetsialistina annad oma panuse Inbanki regulaarsete kliendipakkumiste arendamisse ja elluviimisesse nii e-maili, SMS-i kui ka posti teel.

FINANTSANALÜÜTIK

Kandideeri: 22.06.2018

Finantsanalüütikuna omad vastutust laia spektri tegevuste eest alates ärimahtude planeerimisest kuni tulemuste raporteerimise ning tagasisidestamiseni.

HR MANAGER

Take action: 24.06.2018

As a HR Manager you will be leading the organisation to deliver best in-class people operations in Inbank Group, including recruiting, on-boarding and retention.

RUBY DEVELOPER

Take action: TODAY

As a Ruby Developer, you can contribute to the development of the most innovative fintech solutions on the market. Our dev toolkit includes Ruby, Rails, Java, AWS, Docker, PostgreSQL, vim, Git, JavaScript, css, HTML and room for new tools.

QA ENGINEER

Take action: TODAY

As a Quality Assurance Engineer, you can contribute to the testing and its automation of the most innovative fintech solutions on the market. Our QA toolkit includes Ruby, Java, Selenium, Selenium Grid, Serenity, Serenity Screenplay, Maven, Cucumber, PostgreSQL, Linux/Unix OS and room for new tools.

Pakkumised talendile

Inbank ootab oma meeskonda isiksusi, kes tahavad teha uutmoodi panka. Kui otsid väljakutset ning oled pädev finantssektoris või info- ja kommunikatsioonitehnoloogias, siis kirjuta oma ideedest aadressile cv@inbank.ee.

Tagame privaatsuse ning kui lööme käed, siis tagame kire alates esimesest tööpäevast. Tule kirjuta koos meiega Eesti panganduse uut peatükki.

Olen huvitatud Inbankis töötamisest