Pakkumised talendile

Me oleme karastunud mitmel rindel. Inbanki töötajad on saanud oma mitmekülgsed teadmised ja kogemused Hansapangast. Tahame Inbankiga oma elus ja Eesti panganduses alustada uut säravat lugu. Meiega on liitunud IT-professionaalid, kel on üle kümneaastane arendustöö kogemus tippfirmades nagu Skype ja Playtech. Uutmoodi pank põhineb finantsteadmiste ja infotehnoloogia koostööl.

Meie meeskond Hetkel kehtivad tööpakkumised (3)

Hetkel kehtivad tööpakkumised (3)

Business Systems Analyst

Take action: 01.03.2019

As a Business Systems Analyst your main aim is to pinpoint where changes need to be made, incorporate new data into projects and translate business requirements into developer-edible cards.

Klienditeeninduse juht

Kandideeri hiljemalt: 01.03.2019

Klienditeeninduse juhina on Sinu eesmärgiks klienditeeninduse meeskonna arendamine, juhtimine ning ärieesmärkide püstitamine ja tulemuslikkuse jälgimine.

Systems Analyst

Take action: 23.02.2019

As a Systems Analyst your main aim is to develop specifications for our programmers to follow and translate business requirements into technical requirements.

Pakkumised talendile

Inbank ootab oma meeskonda isiksusi, kes tahavad teha uutmoodi panka. Kui otsid väljakutset ning oled pädev finantssektoris või info- ja kommunikatsioonitehnoloogias, siis kirjuta oma ideedest aadressile cv@inbank.ee.

Tagame privaatsuse ning kui lööme käed, siis tagame kire alates esimesest tööpäevast. Tule kirjuta koos meiega Eesti panganduse uut peatükki.

Olen huvitatud Inbankis töötamisest