Me oleme panganduses kogenud

Me teeme uutmoodi panka. Aga seda teevad Eesti finantsmaailma professionaalid. Inbanki asutajad on kahekümneaastase panganduskogemusega Eesti ettevõtjad Priit Põldoja ja Jan Andresoo.

Me oleme meeskond

Me oleme karastunud mitmel rindel. Inbanki töötajad on saanud oma mitmekülgsed teadmised ja kogemused Hansapangast. Tahame Inbankiga oma elus ja Eesti panganduses alustada uut säravat lugu. Meiega on liitunud IT-professionaalid, kel on üle kümneaastane arendustöö kogemus tippfirmades nagu Skype ja Playtech. Uutmoodi pank põhineb finantsteadmiste ja infotehnoloogia koostööl.

Me teeme kirega uutmoodi panka

Eesti pangandus ei ole valmis. Eesti pangandus vajab uut peatükki ja Inbank tahab olla peaosaline selle kirjutamisel. Aeg on liikuda panga mugavustsoonist kliendi mugavustsooni.

Inbanki sisu

Me ei hakka mitte kunagi oma klientidele rääkima liiga pikki lugusid. Me ei katsu mõjutada inimesi kasutama kõiki meie erinevaid tooteid ja teenuseid. Me ei arva, et me teeme kõiki asju kõige paremini. Aga neid pangatooteid, mida me oleme otsustanud pakkuda, soovime me teha kõige paremal viisil. Meie eesmärk on olla nähtamatu abiline, kes toob finantsteenused oma klientidele lähemale ja annab võimaluse valida parimat.

Me usume, et esmalt vajate Te meid selleks, mis on panganduse algne mõte: Inbank kasvatab Teie raha.

Inbanki väärtused

Inbank usub tegudesse. Me pigem teeme kui arutame. Oleme uutele võimalustele ja arengule avatud. Ainult nii saavad ideed reaalsuseks täna, mil tehnoloogia muudab kõiki ettevõtteid. Pangandus on täna IT-ettevõte samapalju kui finantsettevõte.

Tahame oma ettevõtlikkusega olla suunanäitajad. Usume sellesse, et iga inimene võib oma elus teha isikliku startupi. See ei pea olema infotehnoloogia idee, mis muudab maailma. See võib olla uutmoodi klienditeenindus. Isiklik startup on inimese võimalus tegeleda sellega, mis on talle südamelähedane ja mõttekas. Meid ümbritsev maailm on muutumises ja meie tahame olla osa nende muutuste elluviimises.

Nii ongi Inbanki väärtused innovatiivsus, intellektuaalsus, individuaalsus ja initsiatiivikus. Me tahame, et igaüks elaks mõtestatud elu. Usume üksikisiku mõtetesse rohkem kui kollektivismi. Usume, et erinevuses ja arvamuste paljususes peitubki meie meeskonna edu.

Inbanki juured

Inbank on välja kasvanud 2011. aastal loodud finantstehnoloogiaettevõttest Cofi, mis tõi turule innovaatilise järelmaksu lahenduse. Aastatel 2011-2015 tõusis Cofi järelmaks startupist turuliidriks. Koostöös Coopiga ehitasime üles uue ja suurima finantsteenusevõrgu ja võitsime kümnete tuhandete klientide usalduse. Tänaseks on Inbanki järelmaksul üle 300 partnerkaupmehe.

2014. aastal aitasid Cofi tehnoloogia ja turunduslik kompetents koostöös Krediidipangaga tuua turule Sihtlaenu, mis on osutunud klientide seas äärmiselt populaarseks finantstooteks.

Meie tugevus on inimeste ja ettevõtete vajaduste tundmine ning pidev finantstehnoloogiate arendamine. Tahame kõigi oma teenuste ja toodetega olla kliendile võimalikult lähedal ja tegutseda kiiresti. Täna ulatub Inbanki kliendilepingute arv koos sidusettevõtetega üle 150 000.

Inbanki tulevik

Inbank kasvab lähiaastatel mõtestatud tegevuse ja nutikate pakkumistega Eesti panganduses tõsiseks tegijaks. Selleks, et teha head pangandust ja olla edukas, ei pea olema universaalpank. Me usume, et hea pangandus on tootepõhine. Eesti pangandus on olnud omas ajas innovaatiline, aga tänaseks on maailm muutunud. Klient ei pea tulema panka, vaid pank peab olema seal, kus klient finantsteenust vajab. Uutmoodi pangandus tähendab, et klient saab parima toote talle sobivast kohast.

Lisaks Eestile soovib Inbank olemasolevate toodetega kasvada ka uutel turgudel. Hakkame kaasama hoiuseid Saksamaalt ja Austriast ning alustame tarbijafinantseerimisega suurel Poola turul.

Pakkumised partneritele

Otsime ettevõtjaid, kellel on põnevad ideed finantstehnoloogia, maksete ja turunduse valdkonnas. Otsime võimalusi, et koostöös tuua turule uusi ja innovatiivseid tooteid.

Meie tänased edukad kogemused koostööst Sihtlaenu ja Säästukaart Plussi turuletoomisel on head ilmestamaks, et koostöös peitub edu. Inbanki meeskond on avatud ja uudishimuliku meelega ja teab hästi, et me ei ole ainukesed, kes pangandust tahavad uuendada. Kui Te jagate meie arvamust ja väärtusi, siis ootame Teie põnevaid ideid!

Jan Andresoo

Jan Andresoo

jan.andresoo@inbank.ee

Pakkumised talendile

Inbank ootab oma meeskonda isiksusi, kes tahavad teha uutmoodi panka. Kui otsid väljakutset ning oled pädev finantssektoris või info- ja kommunikatsioonitehnoloogias, siis kirjuta oma ideedest aadressile cv@inbank.ee.

Olen huvitatud Inbankis töötamisest Hetkel kehtivad tööpakkumised (3)