Järelmaks

Me siiralt arvame, et parim finantseerimine on iga kaupmehe müügiprotsessi sisse ehitatud. See tähendab, et kui Teie lähete poodi, siis Teie jaoks on osade kaupa maksmine sama kiire ja mugav kui kauba kohene väljaostmine.

Uuele kliendile

Soovite osta uut diivanit, külmkappi või vahetada välja auto rehvid? Kui seisate silmitsi mõne sarnase probleemiga, aga ei soovi kogu ostusummat korraga välja käia, on lahendus maksta osade kaupa. Inbank pakub selleks puhuks osamaksetega tasumise võimalust.

Küsige osade kaupa tasumise võimalust välja valitud kaupmehe juurest!

Meie partnerid

Oma teenust arendades oleme lähtunud kolmest peamisest märksõnast: mugavus, läbipaistvus ning vastutustundlikkus.

  • Kauba eest maksmine Inbanki abiga on mugav. See tähendab kiiret ja turvalist ostuprotsessi kaupmehe juures ning muretut järgnevat makseperioodi. Üheskoos kaupluse teenindajaga leiab igaüks endale taskukohase osamakse ning sobiva pikkusega makseperioodi.
  • Inbanki hinnastamine on läbipaistev. Kaupmehe juures arvutatud osamaksele ei lisandu ühtegi hilisemat teenustasu.
  • Sobiliku osamakse arvutuses oleme vastutustundlikud. Kui on oht, et valitud osamakse võib saada üle jõu käivaks, soovitame taskukohasemat.

Olemasolevale Kliendile

Mis päeval mu lepingu osamakse on? Kus on mu arve ja millise summa ma tasuma pean? Kuhu seda maksma pean? – kas tuleb tuttav ette?

Selleks, et lepingu osamaksed saaksid õigel kuupäeval tasutud, saadame Teile e-arve internetipanka. Maksete automaatseks tasumiseks soovitame sõlmida e-arve püsimakselepingu oma kodupangas.

Tellin oma lepingule e-arve

Kui aga juhtub, et Teie makse jääb õigel ajal tegemata, anname sellest SMS-i teel koheselt teada, et saaksite kiiresti reageerida.

Elus võib ette tulla palju ootamatut. Juhul kui tunnete, et igakuise osamakse suurus on muutunud Teie jaoks liialt koormavaks, võtke meiega kindlasti ühendust. Nii saame üheskoos leida olukorrale sobivaima lahenduse ning vältida probleemide kasvamist.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist soovitame Teil tutvuda finantsteenuse tingimustega, konsulteerida spetsialistiga ning tutvuda krediidi kulukuse määra näidistega!

Näitlikud krediidi kulukuse määrad eeldusel, et tasute maksed õigeaegselt:

Pakutava järelmaksu krediidikulukuse määr on 24,22% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 2000€, lepinguperiood kuudes 48, intressimäär 11,9% ostusummalt, sissemakse 0%, lepingutasu 15€, haldustasu 0,9€, igakuine osamakse 62,85€, krediidi kogukulu 3016,80 €. Teenuse pakkujaks on Inbank AS.